ST Dual - výrobky a služby vysoké kvality

Vítáme vás na našich stránkách.

Zabýváme se zakázkovou výrobou nábytku a těžiště naší činnosti je v Olomouckém kraji. Svým působením však pokrýváme vlastně celou Moravu i velkou část Čech, ale zakázky řešíme na celém území republiky.

Stránky jsou navrženy tak, aby vás zaujaly, aby z nich bylo patrné, že víme co chceme a co děláme. Naší devizou je, že se živíme prací, která nás současně i baví a věříme, že se to odrazí jak ve vztazích s našimi zákazníky, tak také v díle, které odvedeme.

Těšíme se na spolupráci.

Reference ST Dual

Pracujeme lokálně, ale náš zákazník může být z celé ČR....

Sídlo firmy je na okrese Prostějov. Je tedy přirozené, že nejvíce zakázek řešíme v blízkém okolí, zejména na okresech Vyškov, Kroměříž, Přerov a Olomouc.

Běžně ale vyjíždíme na montáže i do okolních krajů a okresů, zejména Jihomoravského kraje (Brno, Blansko, Boskovice, Hodoním, Břeclav), Zlínského kraje (Zlín, Uherské Hradiště, Vsetín), Moravskoslezského kraje (Ostrava, Opava, Nový Jičín, Havířov, Frýdek - Místek), Pardubického a Královéhradeckého kraje (Pardubice, Hradec Králové, Chrudim, Svitavy, Ústí nad Orlicí, Náchod), Vysočina (Jihlava, Třebíč, Nové Město na Moravě, Havlíčkův Brod).

Zcela výjimečně zajíždíme i dále, například Praha, Liberec či Plzeň, ale to je zcela přirozené, pro nás to však problém není. Působíme na celém území republiky.

    Zakázky řešíme komplexně....

Foto výrobků

Co se týče našich dovedností, zvládneme vyrobit prakticky vše z nábytku. Nebojíme se zakázek většího rozsahu, jako jsou třeba kuchyně, obýváky, ložnice, ale vyrábíme i komody, vestavěné skříně a atypický nábytek.

Foto výrobků

 

Značkové spotřebiče

Kuchyně které realizujeme jsou vybaveny osvědčenými spotřebiči renomovaných značek.
Můžeme tak poskytnou na zakázky prodlouženou záruku.

Užívejte si ten pocit spokojenosti ve Vaší nové kuchyni.

Značkové spotřebiče

 


 Z našich realizací

Reference ST Dual

Ke každé zakázce přistupujeme individuálně. Proto můžeme uspokojit i ty nejnáročnější požadavky našich spokojených zákaníků. Podívejte se sami jak vypadají naše realizované zakázky.

Foto výrobků